افزونه سئو رنک مث پرو | Rank Math Pro

بروزرسانی
9 آذر 1402
نسخه
3.0.50
دسته بندی
قیمت جهانی
$429 - $129
پلتفرم
وردپرس

افزونه Rank Math Pro یکی از پلاگین های قدرتمند سئو وردپرس است.

با افزونه های سئو می‌شود به صورت خودکار و آسان، تنظیمات سئو یک سایت را انجام داد!

در همین بین، رنک مث | Rank Math افزونه سئو وردپرسی‌ای است که به تازگی سر و صدای زیادی به پا کرده و به محض ورود، به یکی از رقبای افزونه دیگر سئو یعنی یواست سئو در آمد.

اگر مقایسه این دو افزونه و این دو رقیب را بخواهیم در روایتی بیان کنیم، افزونه رنک مث مثل یک شاهزاده جوان رعنا زرین کمر بر اسب سفید خود می‌تازد، در حالی که افزونه یواست مانند پیرمردی عصا بدست اما با تجربه همچون بابابزرگ بن تن زیست می‌کند…

انتخاب برای استفاده از هر یک از این افزونه ها برعهده خودتان است، اما پیشنهاد ما افزونه رنک مث است، چرا که قابلیت هایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که اگر از یواست بخواهید استفاده کنید باید برای هر یک از آن قابلیت‌ها یک افزونه جداگانه نصب کنید!

قابلیت هایی همچون ایجاد طرح اسکیما دلخواه، اتصال به گوگل آنالیتیکس، تجزیه و تحلیل سئو، انتخاب گزینه های مورد نیاز گوگل سرچ کنسول مثل brand, mpn و… در یک افزونه!

در صورتی که برای ایجاد اسکیما دلخواه در یواست، شما باید یک افزونه دیگر مانند اسکیما پرو نصب کنید! چرا که یواست این امکان را ندارد!

یا برای گوگل آنالیتیکس باید افزونه google kit را نصب کنید، که افزونه رنک مث و رنک مث پرو می‌توانند همه این امکانات را در یک افزونه برای شما فراهم کند.

اگر تا الان از افزونه یواست یا اسکیما پرو و… استفاده می‌کردید هم نیاز به نگرانی نیست، افزونه رنک مث تنظیماتی را تدارک دیده، تا به سادگی بتوانید تمام این موارد را انتقال دهید، تنها با یک کلیک!

در کشور شما در دسترس نیست! ورود یا ف‌یلترشکن خود را خاموش کنید.
دیدگاه ها
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “افزونه سئو رنک مث پرو | Rank Math Pro”

دیدگاه‌ای ارسال نشده است.